Apie įmonę

      Uždaroji akcinė bendrovė „INFOPA“ įkurta 2007 metų viduryje. Įmonę įkūrė ekspertai, turintys didelę patirtį įmonių kompiuterinių sistemų diegimo, priežiūros, tobulinimo, internetinių svetainių kūrimo, tobulinimo srityse, įmonių buhalterinės apskaitos vedime.

 Mūsų misija
      Tapti patikimų partnerių, sparčiai tobulėjančių informacinių technologijų pasaulyje, įmonėms kurioms reikalingas greitas ir kokybiškas kompiuterinių sistemų aptarnavimas. Taip pat siekiame įsitvirtinti tarp geriausių vakarų Lietuvos informacinių technologijų diegimo ir aptarnavimo srities kompanijų.

Mūsų vertybės
  • Supratimas. Bendradarbiaudami su Jūsų organizacija siekiame suvokti Jūsų poreikius ir tikslus, išteklius ir galimybę tapti lyderių tarp kitų .
  • Efektyvumas. Darbus vykdome kokybiškai ir numatytu laiku, neviršydami numatytų išlaidų.
  • Patikimumas. Atvirai Jums pasakome, kur geriausia pritaikyti mūsų žinias, o kur reikalingą kitų profesionalų pagalba. Siekiame pateikti aukščiausios kokybės paslaugas bei išlikti nuolatiniai Jūsų partneriai.
  • Nuolatinis tobulėjimas. Nuolat tobulėjančios technologijos verčia tobulėti mus, o tai sudaro galimybę pasiūlyti naujas paslaugas leidžiančias Jūsų verslui augti, o organizacijai vystytis.
  • Paslaugumas. Visi klientai, maži ir dideli yra vienodai svarbus.
Kolektyvas
      Nors kompanija jauna, tačiau mūsų darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį informacinių technologijų srityje. Todėl galime pasiūlyti klientams kokybišką ir greitą kompiuterinių sistemų aptarnavimą. Teikti konsultacijas perkant, administruojant, diegiant kompiuterines sistemas. Įmonėms kurios nori susikurti, atnaujinti ar modernizuoti savo internetines svetaines, galime pasiūlyti savo programuotojų paslaugas, bei konsultacijas dizaino, turinio tvarkymo sistemų, informacijos pateikimo ar informacijos turinio klausimais.

UAB „INFOPA“ specializuojasi šiuose srityse:
 Daugiau informacijos rubrikoje paslaugos...